Michał Wiśniewski kupił Wykop

W ostatnim roku firmie wiodło się nie najlepiej. Serwis należy do Wykop sp. z o.o., w której udziały ma Tomasz Drożdżyński oraz holenderski fundusz Private Equity. Niestety, zainwestowane pieniądze nie przyniosły oczekiwanych zysków. Wykop od dawna poszukiwał inwestora i… znalazł

Analitycy twierdzą, że transakcja zakupu kontrolnego pakietu 80% akcji Wykop.pl przez Michała Wiśniewskiego, dawnego lidera legendarnego zespołu „Ich Troje”, zamknęła się w kwocie poniżej 100 tysięcy złotych. Od dawna wiadomo było, że firma jest kiepska, nie spełnia oczekiwań właścicieli i użytkowników. Trzeba było się jej pozbyć jak gorącego ciasta.
Miejmy nadzieję, że Michał Wiśniewski uczyni, szary do dziś Wykop.pl bardziej kolorowym. Potrafił zmieniać kolor włosów by uatrakcyjnić sprzedaż Plusa pomagając w w promocji taryfy Sami Swoi. Był pomarańczowy pracując dla sieci Avans. Jaki kolor wybiorą promujący Wykop.pl? Może zielony? Kolor nadziei, bo w sprawie tego serwisu trzeba mieć nadzieję, wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na jego rychłe bankructwo. A byłoby szkoda.

3 myśli w temacie “Michał Wiśniewski kupił Wykop

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s