Ruslana Korshunowa i jej depresja

Uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata rosyjska modelka Ruslana Korshunowa nie żyje. Jej nazwisko nie jest powszechnie znane, ale za to jej twarz można było zobaczyć w reklamach największych światowych marek. Wstępne dochodzenie wykazało, że Korshunova najprawdopodobniej wyskoczyła z okna swojego nowojorskiego apartamentu. Tuż przed tragiczną śmiercią spędziła romantyczny wieczór ze swoim chłopakiem.

Załamany śmiercią ukochanej początkujący aktor twierdzi, że Ruslana była w doskonałym humorze i na pewno nie zabiła się sama. Czy ktoś jej w tym „pomógł”? Sprawa jest tajemnicza i bardzo wstrząsająca.

Inne źródła donoszą, że dwudziestolatka prawdopodobnie cierpiała na depresję i walczyła z załamaniem nerwowym. Sekcja zwłok wykazała, że zażywała silne środki antydepresyjne.

Niestety, media nie pozwoliły dziewczynie odejść w spokoju. Telewizja Fox News pokazała leżące na chodniku zmasakrowane ciało Ruslany. Widzowie wiadomości mogli zobaczyć zbliżenie jej zakrwawionej twarzy i połamane od upadku z siódmego piętra zwłoki. Cóż, taki już charakter „katastrofo-rozrywki” z programów „informacyjnych”.

Spójrzcie, jaka była śliczna:

/Pudelek/

Oferta Plusa co nie ma musa

Jedna myśl w temacie “Ruslana Korshunowa i jej depresja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s