Kocie Tortury – SOS dla kotów

Komu miauczą koty?

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, ilu ludzi w Polsce zajmuje się katowaniem kotów. Biedne zwierzęta, hodowane często w skrajnie mizernych i urągających kociej przyzwoitości – kycie i kyciole są zadręczane przez różnego typu stare panny, rozwódki czy zgorzkniałe flądry. Które potem opisują to na swoich blogach. Przyzwoici ludzie nie mogą być obojętni na ów haniebny proceder wypruwania kocich flaków na blogach.

Tu ważony kot na specjalnym targu w Hanoi. Ten jest szczęśliwy, zostanie zabity i zjedzony. Jako rarytas. Zaś wiele kotów w Polsce spotyka gorszy los. Są dręczone przez właścicieli, a owe sadystyczne praktyki są opisywane potem na blogach.

Tu znaleźliśmy wykaz blogów, w których kycie i kyciole znajdują się w niepożądanych łapskach:

Dusława Dusława

zuzanka Zuzanka

Berni Berni

Edward i Dusława Kociaki przechowywane w klatkach, najprawdopodobniej by nabrały wagi przed eksportem do Wietnamu. Hamburgery z kyci są rarytasem w Hanoi.

kyciekycie Dręczycielka kyciakycia

Wychudzony, zaniedbany przez właściciela kotek

Pomóżmy kotom, które spędzają swe życie jako zabawki starych zgorzkniałych panien, wrednych niespełnionych babsztyli i niedopieszczonych pasztetów.
Koty też zasługują na współczucie i przyjazny ludzki gest! Przeto nigdy nie pytaj komu mruczą koty. Zawsze mruczą one tobie.

19 thoughts on “Kocie Tortury – SOS dla kotów

 1. lonstar pisze:

  Nie lubię kotów. Żrą resztki, których żadne inne zwierzę nie chciało tknąć. Zagospodarowują odpady. Obrzydlistwo. Każde gówno trafi prędzej czy później w ich łapy. To tylko kwestia czasu..

 2. felicjana pisze:

  przecież siwa opisywała na swoim blogu na joggerze jak przyrządza się „catburgery” z sałatą. ona wpieprza te koty.
  jogger to w ogóle siedlisko faszystów blogowych.

 3. lonstar pisze:

  Faszyzm to takie same lewicowe zboczenie jak komunizm, socjalizm, anarchizm.

  Wsumie to mam ambiwalentny stosunek do kotów. Kot potrafi zagospodarowac smierdzące gówno tułające się po meandrach blogosfery. Z jednej strony to smierdziel, a z drugiej strony, to czyściciel.
  Ale nawet jak bawi się gównem, które przykleiło mu się do łap, to w koncu i tak je wyrzuci. to tylko kwestia czasu.

 4. maceyo pisze:

  Oj tak tak… te czarownice to je normalnie też wykorzystują, te koty. Biedaczki nie mogą potem swojej krzywdy wypowiedzieć, to się patrzą na ludzi tak smutno, oj patrzą. Zanim się je na te kotburgery przerobi to ho ho… co je tam czeka!!! TORTURY!

 5. Andzelik pisze:

  Moja kolezanka Magda lubi smarowac swoja rozyczke pasztetem, albo tunczykiem a potem wola swoja kicie by wyjadala… potem jej rozyczka jest cala pokrwawiona a ona ma wymowke by sie nie kochac ze swoim chlopakiem

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s