Mara Carfagna – najpiękniejsza minister na świecie

Włoska minister Mara Carfagna (fot. AFP)

Mara Carfagna jest najpiękniejszą minister na świecie – ogłosił włoski dziennik „Il Giornale”. Taką samą opinię wyraził niemiecki „Bild”.

32-letnia minister do spraw równouprawnienia w rządzie Silvio Berlusconiego, z wykształcenia prawniczka, trafiła niegdyś do finału konkursu Miss Italia. W ostatnich latach była prezenterką telewizyjną w stacji obecnego premiera i magnata medialnego.

„Il Giornale”, wydawane przez brata Silvio Berlusconiego, podkreśla, że Mara Carfagna jest ładniejsza od byłej Miss Finlandii Tanji Karpeli, która została ministrem edukacji. Jest – dodaje – śliczniejsza od Ramy Yady z rządu premiera Francji Francois Fillona.

Przypomina się, że prasę na całym świecie obiegł słynny żart Berlusconiego, który powiedział do Mary Carfagny jakiś czas temu, że gdyby nie był żonaty, ożeniłby się z nią.

Włoska gazeta zwraca uwagę na niezwykle skromny styl ubioru byłej telewizyjnej gwiazdy, która od pierwszych dni swej obecności w parlamencie starała się pozostać niezauważona, ale – jak dodaje – nigdy jej się to nie udało.

Dziennik przytacza słowa pani minister: „Uroda jest atutem, ale nie w tym środowisku”.

/Wiadomości/

Więcej zdjęć …

Zobacz:

Ona ma gorący tyłek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s