Doda z Wiśnią w lodzie

Doda w „Gwiazdy tańczą na lodzie”/KJ/Forum Michał Wiśniewski/MD/Forum

Michał Wiśniewski niespodziewanie pojawił się wczoraj w show „Gwiazdy tańczą na lodzie”. I natychmiast zaczął zaczepiać królową Dodę.

Co robił Michał Wiśniewski w show „Gwiazdy tańczą na lodzie” ? Tego nikt nie wie poza producentami show Dwójki. Widać, że stacja bardzo chce uatrakcyjnić program. A na Dodę za bardzo liczyć nie może, bo ta ma teraz głowę zaprzątniętą zmianą wizerunku.

Pojawienie się Michała Wiśniewskiego w „Gwiazdy tańczą na lodzie” było dość dużym zaskoczeniem. Gwiazdor tłumaczył, że kibicował Anecie Florczyk, ale Plotek niezbyt mu wierzy. Lider Ich Troje od początku zaczepiał Dodę.

Dawaj Doda, dawaj, dawaj – skandował Wiśniewski.

To nie pomogło, bo Doda zignorowała zaczepki , dlatego piosenkarz przyczepił się do Igora Kryszyłowicza.

Pracuję od lat w polskim show-biznesie, ale nie znam pana Igora Kryszyłowicza i nie wiem nic o jego sukcesach, choćby o jakiejś nagrodzie dzielnicowej. Nie można krytykować uczestników w ten sposób, trzeba ich pozytywnie motywować.

Kryszyłowicz był wyraźnie zakłopotany atakiem Wiśniewskiego i zapytał lidera Ich Troje o jego sukcesy w show-biznesie, a konkretnie o miejsce, które zajął w konkursie Eurowizji.

Szóste – odpowiedział Wiśniewski.

P.S. Wszystkie gwiazdy, które pozostały w programie radzą sobie dobrze. Faworytką do wygranej jest Ola Szwed potwierdzają to też sowimi komentarzami jurorzy. Nie najlepiej radzi sobie za to Weronika Książkiewicz oraz Robert Moskwa. Oboje prawdopodobnie, będą walczyć o wejście do finału. Kto z nich przejdzie dalej? Okaże się w następnych odcinkach.

Z programu odpadła piękna i utalentowana Karolina Nowakowska.

Evelina Manna – ArtErotic

One thought on “Doda z Wiśnią w lodzie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s