Katie Holmes zostawiła Toma Cruise?

Sensacja w Hollywood. Katie Holmes , czyli najbardziej zniewolona żona w fabryce snów ma dość swego męża-tyrana. Katie właśnie wyprowadziła sie od Toma Cruise do Nowego Jorku. Oficjalnie, żeby kręcić tam film. Nieoficjalnie: ma dość życia u boku szalonego scjentologa.

Katie Holmes ma dość Toma Cruise – według 3 amerykańskich tygodników. Nic w tym dziwnego. Niewiele kobiet wytrzymałoby w takim związku. Tom, jak wiadomo zagorzały scjentolog, zorganizował casting na żonę i wybrał Katie spośród 4 kandydatek.

Następnie jej życie zamienił w piekło. Kontroluje każdy jej krok. Dobiera żonie ciuchy, fryzurę i znajomych. Ostatnio, jak pisał Plotek, postanowił odseparować Holmes od jej przyjaciółki Victorii Beckham.

Tom cały czas robi jej wyrzuty. Krzyczy na nią z byle powodu. Ostatnio pokłócili się z powodu wyjazdu do Nowego Jorku – czytamy w magazynie „Star”.

Katie Holmes miała dość kontroli męża. Wykorzystała okazję ucieczki – propozycję zagrania w sztuce w Nowym Jorku. Spakowała manatki i wyniosła się od męża. Choć oficjalnie rzecznicy i znajomi pary zapewniają, że nic złego w małżeństwie się nie dzieje.

/plotek/

Zobacz:

Rozebrana Mandaryna

Trois couleurs

Erotyczne Pompeje

Jedna myśl w temacie “Katie Holmes zostawiła Toma Cruise?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s