Seks-taśma Marylin Monroe – kiedy wycieknie do sieci?

Więcej zdjęć…/MM naked/

To pierwsza (udokumentowana) seks-taśma w historii rozrywki! Legenda kina Marylin Monroe nagrana podczas seksu oralnego z tajemniczym mężczyzną – takie wideo nakręcone w latach 50-tych kupił właśnie pewien amerykański biznesmen. Kiedy nagranie trafi na You Tube i podzieli los innych seks-taśm m.in. z Paris Hilton ?

Seks-taśma Marylin Monroe została odkryta w latach 60-tych. Jej poprzedni właściciel zapewnia, że nie ma wątpliwości, iż na biało-czarnym filmie jest Marylin. Nie widać za to jej kochanka. Podejrzewano, że jest nim prezydent John F. Kennedy.

Teraz seks-taśma trafiła w ręce pewnego biznesmena z Nowego Jorku. Wielbiciel talentu Monroe zapłacił za nagranie 1,5 mln. I zarzeka się, że nie chce się swoim skarbem dzielić.

Mężczyzna, który kupił taśmę, twierdzi, że przez szacunek do Marylin nie planuje robić sobie z niej żartu i wrzucać do internetu – zapewnia poprzedni właściciel taśmy, kolekcjoner Keya Morgan.

Zdaniem Plotka to jednak tylko kwestia czasu. Tajemniczy biznesmen może w końcu zmieni zdanie. I wrzuci na You Tube przynajmniej fragment nagrania. A jeśli nawet nie, to przecież wideo wreszcie zmieni właściciela. A ten być może zapragnie, żeby seks-taśma Marylin Monroe dołączyła do zaszczytnego grona gwiazd, które mają tego typu film w swoim dorobku, m.in. Paris Hilton , Kim Kardashian czy Eva Longoria.

/plotek/

Zobacz: Najpiękniejsze cyce

Dżinsowa dupa

———————-

ArtErotic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s