Angelina Jolie i Brad Pitt

COLOURPRESS/ FORUM

Angelina Jolie i Brad Pitt niedługo znowu zostaną rodzicami. Zachodnia prasa twierdzi nawet, że aktorzy spodziewają się bliźniąt. Jednak ciąża Jolie nie przebiega bezproblemowo – najnowsze doniesienia ujawniły, że aktorka cierpi na cukrzycę ciężarnych, którą powodują zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu.

Choroba zazwyczaj całkowicie ustępuje po porodzie, ale jest groźna dla rozwijającego się płodu. Cukrzyca ciążowa występuje w 3-8 % ciąż, a u 30-50% kobiet, które na nią chorowały, w ciągu 15 lat rozwija się cukrzyca typu 2. Aktorka cierpi na nieustające nudności, opuchliznę nóg i chroniczne zmęczenie. Gwiazda musiała zrezygnować z zachcianek typowych dla kobiet w ciąży. Dla dobra mających przyjść na świat dzieci Jolie przeszła na specjalną dietę.

Angelina cierpi na cukrzycę ciążową, którą wykryto u niej jakiś miesiąc temu. Konsultowała się z dietetykiem i obecnie przestrzega ścisłej diety. Musiała zrezygnować ze swoich ulubionych cebulowych krążków z musztardą. Nieustannie łapie lekkie przeziębienia, jest zirytowana, czuje się ociężała i osłabiona –  powiedział informator magazynu US Weekly.

Jolie znajduje się pod stałą opieką lekarzy i raz w tygodniu udaje się na specjalne zabiegi, które mają pomóc jej w zlikwidowaniu dolegliwości powodowanych chorobą.

Galeria fotografii Angeliny i Brada 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s