Madonna i Casablanca


BIGPICTURES/ FORUM

Madonna planuje nakręcić nową wersję legendarnej Casablanki. Wielu krytyków uważa film za jedno z najwybitniejszych dzieł kinematografii. Piosenkarka jest wielką miłośniczką historii o niemożliwej miłości i postanowiła sama zagrać jedną z głównych ról w produkcji. Gwiazda pragnie wcielić się w postać Ilsy Lund, którą niegdyś grała Bergman. Ingrid miała zaledwie dwadzieścia parę lat, gdy wystąpiła w Casablance. Najwyraźniej piosenkarce nie przeszkadza fakt, że niedługo skończy pięćdziesiątkę.

Madonna bardzo poważnie myśli o nakręceniu nowej wersji „Casablanki”. Zaczęła już wypytywać specjalistów ze środowiska filmowego, czy chcieliby wziąć udział w produkcji. Na razie nie spotkała się z entuzjastycznym odzewem. Większość reżyserów, aktorów i scenarzystów uważa, że nie ma sensu robić kolejnej wersji kultowego dzieła – informuje wiarygodne źródło.

Gwiazda planuje także uwspółcześnić treść filmu i przenieść akcję na teren Iraku. Konflikt zbrojny oraz problemy z fundamentalistami staną się tłem dla nowej ekranizacji Casablanki. Większość doświadczonych producentów przewiduje, że film okaże się wielką klapą.

/Pudel/

Kadry z filmu „Casablanca” 

Madonna i fotki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s