Ostra laska Clooneya – Sarah Larson

Zanim Sarah Larson została dziewczyną zabójczo przystojnego George’a Clooneya, uwielbiała ostre imprezy z przypadkowo spotkanymi mężczyznami i kobietami. Była kelnerka szalała we wszystkich znanych nocnych klubach, a jej wyczyny często kończyły się w łóżku przygodnie spotkanego faceta.

Dla Sarah liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Ona po prostu kochała zwariowane życie, jakie prowadzi się w Las Vegas. Nigdy nie była nieśmiałą cnotką i zdarzało się jej publicznie obnażać. Lubiła pokazywać swój zgrabny tyłeczek i nie czuła przy tym zakłopotania. Taką właśnie, pijaną i półnagą Sarah zapamiętano w Vegas. Nie wiem, czy dawni kumple rozpoznaliby ją teraz. Elegancka dama ubrana w kreację od Valentino, która dumnie kroczy obok Georga Clooneya podczas rozdania Oscarów, to już zupełnie inna Larson – opisuje dawne życie Sarah jeden z właścicieli nocnych klubów.

Metamorfoza byłej kelnerki jest zdecydowanie bardziej udana niż „przemiana” Frytki. Obie chcą teraz uchodzić za damy, ale z Georgem Clooneyem u boku jest to o wiele łatwiejsze.

Nowa dziewczyna Clooneya

Na końcu języka

2 myśli w temacie “Ostra laska Clooneya – Sarah Larson

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s