Ola Kwaśniewska, dieta i zaszyte usta

Ola Kwaśniewska/RN/Forum

Ola Kwaśniewska po dłuższej przerwie, spowodowanej problemami zdrowotnymi jej narzeczonego Wojtka Szuchnickiego , wróciła na salony. Prezydentówna pojawiła się na imprezie „Glamour” i jak zwykle wyglądała elegancko oraz szykownie. Nam najbardziej rzuciła się w oczy nie sukienka Oli, a jej figura. Kwaśniewska znów schudła!

Rok temu Ola Kwaśniewska była jedną z laureatek plebiscytu miesięcznika „Glamour”. Kwaśniewska wygrała w kategorii „wejście w stylu Glamour”. Wtedy Ola była jeszcze gwiazdą TVN-u, a na imprezie pojawiła się u boku Wojtka Szuchnickiego . Teraz prezydentówna nie pracuje już dla telewizji, a na bankiety chodzi bez Szuchnickiego, który miał parę miesięcy temu wypadek. Ola teraz opiekuje się głównie swoim narzeczonym, dlatego na imprezach bywa bardzo rzadko.

Gdy już się pojawi – przyciąga do siebie jak magnez fotoreporterów. Na imprezę „Glamour” założyła sukienkę, która odsłaniała jej długie nogi i podkreślała wcięci w talii. Ci którzy pamiętają Olę z „Tańca z gwiazdami” od razu zauważą, że córka prezydenta wyraźnie straciła na wadze.

Inne sekrety córki byłego prezydenta 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s