Agnieszka Dygant nago

agnieszka_dygant_fot_2397998.jpg Potwierdziły się plotki, że Agnieszka Dygant (35 l.) rozstała się z Patrickiem Yoką (33 l.). Naszym zdaniem od początku był to raczej związek „z rozsądku”, bez szczególnych porywów serc.

Serialowa niania nie ma szczęścia w miłości. Jej małżeństwo z Marcinem Władyniakiem zakończyło się rozwodem, a teraz, jak dowiedział się „Super Express”, podobnie swój żywot zakończył dwuletni związek aktorki ze scenarzystą Patrickiem Yoką.W kuluarach już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że miłość Agi i Patricka dogorywa. Czy jednak mogło skończyć się inaczej? To nie było prawdziwe uczucie, a raczej próba ułożenia sobie życia dwojga ludzi po przejściach.

Dygant i Yoka poznali się na planie serialu „Niania”. W ubiegłym roku zamieszkali razem, planowali ślub. Okazało się jednak, że zbyt wiele ich dzieli – Agnieszka była gotowa na dziecko, ale Patrick odkładał tę decyzję, usprawiedliwiając się zbyt absorbującą pracą.

Widocznie nie chciał, by do końca życia coś go z nią łączyło. To przelało czarę goryczy i Agnieszka znów jest do wzięcia. A 40-tka coraz bliżej…

Źródło informacji: pomponik.pl

Fotki Agnieszki Dygant

Jedna myśl w temacie “Agnieszka Dygant nago

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s