Rebecca Loos nago

FOT. FHM

Z łóżka Beckhama na okładkę

Kojarzycie tę pannę? Nie? Widać nie czytaliście styczniowej edycji hiszpańskiego „FHM”. Owa niewiasta to Rebecca Loos – ta sama, która w 2004 ogłosiła światu i okolicom, że ma romans z Davidem Beckhamem. Gdyby nie ta afera, to zapewne nikt o Becky by nie usłyszał.

Rebecca pracowała jako asystentka Becksa. W kwietniu 2004 za pośrednictwem tabloidu ”News of the World” ogłosiła, że jej kontakty z pracodawcą przenoszą się w nieco mniej formalne miejsca. Tym samym potwierdziła krążące już wcześniej plotki i zapewne przyprawiła Victorię o spory ból głowy. David wszystkiego się wyparł, a jego małżeństwo przetrwało atak panny Loos. Ona sama zaś z nikomu nieznanej osoby przekształciła się w powszechnie rozpoznawaną celebrity, znaną z tego, że zna kogoś, kto jest znany. Jeśli jej związek z Becksem był prawdziwy, to mam nadzieję, że piłkarz widział ją taką, jaką uchwycili ją fotografowie ”FHM”:

Gorzej, jeśli wyglądała jak statystyczna asystentka, dla której określenie ”średnio atrakcyjna”, to nie lada komplement, czyli tak, jak uchwycił ją inny fotopstryk:

W każdym razie, chcąc nie chcąc, David pozwolił jej zaistnieć i dostarczyć sporo tematów tabloidom i magazynom plotkarskim. Wśród wielu wyczynów Rebeccki mnie do gustu najbardziej przypadł inny okołosportowy manewr. Otóż w 2006 zaczęła się umawiać z byłym rugbystą Nowej Zelandii – Matthew Ridgem. Gdy w 2007 para leciała z Los Angeles do Londynu podeszła do nich stewardesa, ale Loos nie mogła odpowiedzieć czy czegoś by się napiła, bo… no powiedzmy dlatego, że to nieładnie mówić z pełną buzią. Żeby nie było wątpliwości – Ridge zajętych ust nie miał.

Look at Video 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s