Britney Spears nie nago

bs2.jpg Jedna z naszych ulubionych pop gwiazdek nie schodzi z pierwszych stron gazet. Tym razem nie chodzi jednak o żadne wybryki i problemy natury dyscyplinarnej. Właśnie dowiedzieliśmy się, że wszyscy fani aktorskiego (hmmm) talentu Brit będą mieli kolejny raz podziwiać swą idolkę na szklanym ekranie!

Spears wystąpi w niezwykle popularnym amerykańskim serialu How I Met Your Mother”. Agenci gwiazdy dogadują już ostatnie szczegóły z telewizją CBS, która nadaje ów sitcom. Strony muszą jak najszybciej dopiąć istotne kwestie, ponieważ odcinek z udziałem Brit będzie wyemitowany już 24-ego marca!

W serialu „How I Met Your Mother” Britney wcieli się w rolę recepjonistki gabinetu dermatologicznego o imieniu Abby. Abby, czyli Britney, zakocha się w głównym bohaterze sitcomu – Tedzie, którzy przyjdzie do gabinetu, by usunąć swój tatuaż.

Trudno przewidzieć, jak Britney spisze się w tej roli. Jej dotychczasowe popisy aktorskie, w filmie „Crossroads” („Dogonić marzenia”), czy epizodycznym występie w serialu „Will & Grace” (polski tytuł – uwaga – „Para nie do Pary”), do powalających nie należały.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s