Doda szuka oszczędności?!

doda

Utrzymanie dworu sporo kosztuje. Wystawne życie skandalistki również. Królowa Doda znalazła jednak sposób, żeby zaoszczędzić trochę kasy! Co chce zrobić?

Nawet dobrze zarabiająca gwiazda musi liczyć pieniądze, a Doda ma podobno głowę do interesów. Jak wiadomo Rabczewska w najbliższym czasie wyjeżdża zagranicę nagrywać płytę. Według potwierdzonych informacji piosenkarka wyjedzie do Mediolanu, nie wiadomo jednak na jak długo. Jak twierdzą fachowcy z branży, Doda ma głowę na karku i dobrze robi wyjeżdżając do Włoch, bo nagranie płyty będzie tam tańsze. Nie ukrywają też tego muzycy pracujący z Rabczewską.

To nie głupi pomysł. Na zachodzie nagrywanie płyt jest o połowę tańsze. Wszyscy teraz jeżdżą tam nagrywać. Nie sądzę jednak, żeby to miało oznaczać, że Doda nam wyfrunie, w końcu Tatiana Okupnik nagrywała w USA, ale wróciła. To normalne i nie widzę w tym nic niezwykłego – mówi jeden z muzyków współpracujących z Rabczewską.

Czyżby Doda rzeczywiście wyjeżdzała do Włoch dlatego, że nagranie płyty jest tam tańsze niż w Polsce? Czyżby pogłoski o tym, że gwiazda wyjeżdza zagranicę, bo jest w Polsce niedoceniana były nieprawdziwe? Sami nie wiemy co o tym myśleć.

Jedno jest pewne Doda na wyjeżdzie do Włoch i nagraniu tam płyty zaoszczędzi! A może przy okazji zrobi też tam karierę?!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s